Výrobca: Lorelli
Kód produktu: da10021702185
Dostupnosť: Externý sklad - dodanie 3 - 7 prac. dní.
259.00€
Bez DPH: 215.83€
Pohodlný kočík Lorelli STORM (2v1) + Nánožník je vytvorený z klavitného a praktického materiálu. Hliníkový rám je pevný a zároveň ľahký. Látkový poťah je ľahko umývateľný a plastové komponenty zaručujú ľahkosť kočíka. Manipulácia s kočíkom je jednoduchá a jednoduchá vďaka otočným predným kolesám, ktoré sa prispôsobia povrchu a dokonale tlmia nárazy. Prechádzky sú potom príjemné či už v meste, alebo mimo neho. Bábätko sa môže v kočíku cítiť vďaka polohovateľnému operadlu pohodlne a vďaka pásom a ochrannému koženému madlu aj bezpečne. Pod sedátkom je praktický kôš na nákupy a doplnky, ktoré na cestovanie s kočíkom potrebujete. Užite si prechádzky s vašim pokladom vďaka tomuto štýlovému kočíku a cesty autom s autosedačkou Lorelli.

Vlastnosti a vybavenie:
Prenosná kolíska premeniteľná na sedadlo (autosedačka)
Hliníkový rám
Prispôsobiteľné operadlá chrbta
Otočné predné kolesá pre lepšiu ovládateľnosť a ľahšie manévrovanie
Materiál koliesok – polyuretánové kolieska
Brzda zadných kolies
Prispôsobiteľná strecha s okienkom a slnečnou clonou
Nánožník pre chladnejšie počasie
Ergonomická rukoväť
Päťbodový bezpečnostný pás
Veľký úložný kôš v spodnej časti
Jednoduché zloženie kočíka do kompaktnej veľkosti
Nakupný kôš s maximálnou nosnosťou – 2 kg
Maximálna hmotnosť dieťaťa – 15 kg
Hmotnosť kočíka – 10,50 kg
Hmotnosť – 14,00 kg
Veľkosť kočíka (L x W x H cm) - 89 × 54 × 111 cm

Čistenie a údržba: Tkanina by mala byť čistená teplou vodou a mäkkým čistiacim prostriedkom. Nebielte. Nežehlite. Vysušte z priameho slnečného svetla. Plastové diely by mali byť čistené handričkou, vodou a mäkkým čistiacim prostriedkom. Kovové časti by mali byť vyčistené vlhkou handričkou a potom vysušené. Po použití na obzvlášť prašnom alebo špinavom teréne by mala byť jednotka kolesa vyčistená a namazaná olejom, aby bola zaistená naozaj hladká jazda.

Tento výrobok je vyrábaný v súlade s Európskou bezpečnostnou normou EN1888 – výrobky pre starostlivosť o deti. Kolesové detské prepravy. Bezpečnostné požiadavky a skúšobné metódy.

Farby tovaru na tomto webe sa môžu mierne líšiť od skutočných farieb produktov, v závislosti od nastavenia Vášho displeja alebo monitora.

Upozornenie!
V prípade, že pri tovare svieti skladom v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujeme za pochopenie.
Parameter
Veľkosť

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!